Ósma edycja wydarzeń „Senioralni.Poznań” tuż tuż!

senioralni_RGB (1)Centrum Inicjatyw Senioralnych serdecznie zaprasza na uroczystą Inaugurację 29 września o godzinie 12.00 na Wolny Dziedziniec Urzędu Miasta Poznania (plac Kolegiacki). 

Inauguracja, podobnie jak w poprzednich latach, odbędzie się na Wolnym Dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania. Tradycyjnie o godzinie 12.00 Prezydent przekaże seniorom i seniorkom klucze do miasta, by tym samym oddać Poznań we władanie najstarszym i najbardziej doświadczonym mieszkańcom. Wręczy też certyfikaty wyróżnionym w akcji „Miejsce Przyjazne Seniorom” firmom, instytucjom i organizacjom.

Po oficjalnej części inauguracji odbędzie się koncert Trzech Tenorów: Mirosława Niewiadomskiego, Mariusza Ruty oraz  Bartosza Kuczyka, pokaz tańca w wykonaniu Mariny Ostopei oraz potańcówka z DJ-em AciuPartnerem Głównym ósmej edycji wydarzenia jest Centrum Medyczne Synexus, które zaprosi seniorów do udziału w nieodpłatnych badaniach kontrolnych. Partnerem Inauguracji jest Aquanet s.a. a dzięki Cafe Misja (w krużgankach) będziecie się Państwo mogli napić się pysznej kawy i zjeść smaczne ciasto.

Centrum Inicjatyw Senioralnych wraz z partnerami przygotowało w tym roku wiele spotkań, warsztatów, drzwi otwartych, badań profilaktycznych i wystaw. W programie „Senioralnych” wycieczki do ciekawych miejsc w Poznaniu, spotkania z ekspertami z zakresu prawa i ubezpieczeń społecznych oraz poradnictwo skarbowe. Jak zwykle nie zabraknie inspirujących wykładów i propozycji na aktywne spędzenie czasu. Odbędą się również warsztaty z rozwoju osobistego.

Integralną częścią wydarzenia będą targi VIVA SENIORZY!, które odbędą się 19 i 20 października w pawilonie nr 3 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Szczegóły http://centrumis.pl/edycja-2018.html

Partner Główny Senioralni.Poznań 2018

 

Partnerzy Inauguracji

Patron Medialny Magazyn