Modowy blog dla kobiet 50+

Kobiety chcą być modne i ładnie wyglądać w każdym wieku. Jednak projektanci mody nastawieni są na dziewczęta, w dodatku o określonych, niezwykle chudych sylwetkach. Podobnie działa cała modowa branża, co widać, słychać i czuć w sklepach sieciowych. Dominują wersje mini i obcisłe body w rozmiarze 34-38. Dlatego cieszy każda odmiana uwzględniająca kategorię 50+.

PrzechwytywanieOd kilku lat swój modowy blog prowadzi Krystyna Bałakier. I to z powodzeniem – ma sporo wejść, kliknięć. Modą pani Krystyna interesowała się od zawsze, ale tak w pełni zajęła się nią dopiero po przejściu na emeryturę. Życie rodzinne i rola babci jej nie wystarczały. I tak narodził się pomysł modowego blogowania.

Tak pisze o swoich początkach: „Serdecznie witam na moim nowym blogu, poświęconym kobietom 50+. Będą na nim stylizacje dla kobiet dojrzałych, niezależnych, dowartościowanych i kochających siebie. W tym wieku wiele z nas nie przywiązuje już uwagi  do swojego wyglądu. To duży błąd spowodowany nie zawsze lenistwem, marazmem i przytłoczeniem obowiązkami rodzinnymi czy zawodowymi ale także niewiedzą jak to zrobić. Boimy się też przekroczyć wąska granicę między dobrze ubraną 50-tką a tzw „dzidzią piernik”. W tym miejscu postaram się pokazać jak tego uniknąć. Mam nadzieję, że chętnie będziecie tu zaglądać a mnie przyjemnie będzie Was gościć.”

Autorka nie tylko radzi, jak się ubierać stosownie do figury, ale także sama siebie pokazuje w różnych wersjach. W swoim blogu udowadnia, że można być modnym w każdym wieku.

Więcej czytaj tutaj: http://balakier-style.pl/2012/06/page/2/

(pewu)