Przegląd twórczości poetyckiej seniorów „Łazarz oczami seniora”

Stowarzyszenie Akademia Aktywności i Inicjatyw Społecznych „Relax” zaprasza seniorów – mieszkańców Łazarza oraz sympatyków tej dzielnicy mieszkających w Poznaniu do wzięcia udziału we wrześniowym przeglądzie twórczości poetyckiej „Łazarz oczami seniora”.

konkurs

Piszesz wiersze albo masz pomysł na ich napisanie? A może piszesz do szuflady? Teraz masz doskonałą okazję do podzielenia się swoją twórczością.

Autorzy wierszy, napisanych w dowolnej technice, mogą przedstawić maksymalnie cztery utwory, nigdzie dotąd niepublikowane i nienagradzanie. Wiersze powinny dotyczyć dzielnicy Łazarz. Udział w przeglądzie jest bezpłatny.

Dla autorów utworów poetyckich przewidziane są nagrody rzeczowe, które zostaną wręczone podczas uroczystego spotkania literacko-muzycznego. O jego terminie i miejscu seniorzy, którzy zgłosili swój udział w przeglądzie, zostaną powiadomieni indywidualnie.

Zgłoszenia do przeglądu do 6 września poprzez SMS pod numer tel.  503 864 763 lub wiadomość na adres jofierzynska@onet.pl. pl. W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko oraz dane kontaktowe w celu przekazania niezbędnych informacji.

Wydarzenie realizowane jest w ramach zadania publicznego „Łazarskie Lato Seniora 2021” oraz finansowane z Budżetu Miasta Poznania – ze środków Rady Osiedla Św. Łazarz.

Zdjecie: pixabay