Filmowy Klub Seniora w Kinie Rialto

Filmowy Klub Seniora w Kinie Rialto. Spotkania Filmowego Klub Seniora odbywają się we wtorki o godz. 13.00 i 15.30. Po seansie przewidziana jest rozmowa o obejrzanym filmie.

rialto

Cena biletu seniorskiego: 12 zł.

Repertuar Filmowego Klubu Seniora w październiku:

6 października

„25 lat niewinności: sprawa Tomka Komendy”

To fabularna opowieść o życiu Tomasza Komendy – młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za gwałt i zabójstwo nastolatki. Twórcy filmu podejmują próbę znalezienia odpowiedzi na do dziś nurtujące wszystkich pytania. Jak to mogło się wydarzyć? Dlaczego niewinny człowiek musiał aż 18 lat czekać w celi na sprawiedliwość?

13 października

„Jak zostać gwiazdą”

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak.

20 października

„Tony Halik”

Kim był Tony Halik? Podróżnik, dziennikarz, filmowiec. Jego życiowe perypetie wydają się równie nieprawdopodobne jak przygody Indiany Jonesa. W ostatniej dekadzie zimnej wojny niezwykle popularne programy telewizyjne były dla milionów Polaków przysłowiowym „jedynym oknem na świat”. Znał wszystkich, wszystkich filmował, wszyscy chcieli z nim rozmawiać: Fidel Castro, królowa Elżbieta, Evita Peron, Richard Nixon.

27 października

„Śmierć na Nilu”

W czasie wakacji spędzanych nad Nilem Hercules Poirot będzie musiał rozwiązać sprawę morderstwa młodej milionerki.

REPERTUAR KINA RIALTO

Uwaga!

Goście kina zobowiązani są m.in. do zakrywania ust i nosa (również podczas seansu), dezynfekcji rąk i zachowania dwumetrowego odstępu. Kino apeluje również o zakup biletów przez internet, a w kasie – płatność kartą.

Szczegółowe informacje: 61 847 53 99 (pon.-pt. godz. 15.00-21.00, sob.-ndz. godz. 12.00-21.00).

Źródło: Centrum IS

Zdjęcie: pixabay