Wypełnij anonimową ankietę – Twój głos ma moc!

SeniorApp to bezpłatna, ogólnopolska platforma, stworzona dla wszystkich osób potrzebujących pomocy i ich rodzin, szukających wsparcia w opiece i sprawach życia codziennego, a także dla tych, którzy chcą zaoferować swą pomoc potrzebującym. Z SeniorApp można korzystać poprzez stronę internetową lub pobrać aplikację na swój telefon. Później wystarczy już tylko się zarejestrować i wybrać swoją rolę w zależności od tego czy pomocy szukamy, czy też chcemy pomagać innym.
Żeby platforma działała jak najlepiej, co jakiś czas polscy seniorzy proszeni są o wypełnienie anonimowej ankiety, dzięki której na bieżąco weryfikowane są ich najważniejsze potrzeby, związane z trzema aspektami:
– zdrowiem,
– życiem społecznym,
– nowymi technologiami.
Rusza właśnie czwarta edycja „Oceny potrzeb w zakresie wsparcia dla Seniorów w Polsce”. Zachęcamy więc do wypełnienia ankiety badawczej przygotowanej przez SeniorApp.
Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfK1sieG8ttFwHKJzxOBZs8JodqFrZqq4rNrYdYzR97EzXGAA/viewform
Dziękujemy za udział w badaniu!
Raport ten skupia się wyłącznie na seniorach, bo to właśnie ich głos jest najważniejszy. Badanie obejmuje osoby w wieku 55+, aby uniknąć wpływu opinii osób im bliskich czy opiekunów. Organizatorzy chcą usłyszeć bezpośrednio od seniorów, jakie są ich potrzeby i wyzwania. Każda wypełniona ankieta to więc krok w kierunku zrozumienia i poprawy życia starszych Polaków.
Raportowi patronuje redakcja My60+. Mockup1-800x800

OdpowiedzPrzekaż dalej

Dodaj reakcję