WRAŻENIA Z JCK JAKIE SENIOR MA

Występ Zespołu ALPAKA BAND w Jeżyckim Centrum Kultury, był niezwykle dynamiczny w czym zasługa młodej i równie dynamicznej w wykonywaniu utworów wokalistki p. Marty.
Zespół przedstawił następujący repertuar:
Szukaj mnie (z rep. Edyty Geppert), Z tobą nie umiem wygrać (Ania Dąbrowska), Valerie, Moje serce to jest muzyk (rep. Ewa Bem), Ale to będzie zabawa (Wojciech Skowroński), Try (Macy Gray), Szczęśliwego Nowego Jorku ( IRA), Sway (zaśpiewany  i zagrany wirtuozowsko z akordeonem przez Piotra Bakosia), Uptown funk ( Bruno Mars), Tulsa (Eric Clapton), Unchain My Heart (Ray Charles), Baila (Zucchero), Mam super moce (Męskie Granie), Ale Jazz (Sarah),Can do thet, September  EARTH, WIND AND FIRE(rep. And, Women, Fire).
Ten żywiołowy Koncert jak zwykle zdiagnozował profesjonalnie etatowy recenzent, p. red. Krzysztof Wodniczak, który w sposób drobiazgowy zrelacjonował jego przebieg i ocenił poszczególne elementy jego wykonania. Reakcje publiczności jednoznacznie wskazywały na ogromny sentyment do tego typu muzyki, co między innymi powodowało liczne brawa jak i rytmiczne reakcje obecnej ciałem i duchem widowni.
Mnie przypadł w udziale zaszczyt jako recenzentowi nr 2, pogodnego zdiagnozowania wrażeń i podsumowania, tego artystycznego wydarzenia, co zaowocowało odśpiewaniem tradycyjnego 100 lat w podziękowaniu dla całego zespołu ALPAKA BAND.

Wrażenia z JCK jakie Senior ma

płyną  myśli i słowa w symbiozie z dźwiękami
a my Seniorzy jesteśmy wciąż tacy sami
pogodni, weseli czasem bywa szczęśliwi
a cały świat wokół myśli że jesteśmy zgryźliwi
nic bardziej mylnego od wrażenia takiego
bo gdyby tak się działo życie byłoby do niczego
znów odpłynęliśmy z pięknymi muzyki dźwiękami
gdy ALPAKA BAND wybrzmiał między nami
i choć na niebie statkami płynęły czarne chmury
znów życiem tętniło Jeżyckie Centrum Kultury
dynamit muzyczny na scenie solistka jak marzenie
i porywające w takt muzyki ciał naszych drżenie
tych kilka słów to za mało  by opowiedzieć co się działo
ale nam na kolejny Koncert przyjść będzie się chciało
wrażenia spisał Dyżurny Recenzent 2
                                                               Zbigniew Roth