Zaproszenie na jubileusz Krzysztofa Wodniczaka

Wodniki_2014 Krzysztofa Wodniczaka zna w Poznaniu każdy, kto interesuje się kulturą. Postawna sylwetka, zdecydowane ruchy, tubalny głos – a w środku dusza wrażliwego artysty. I misja, którą realizuje już od wielu lat. Taki właśnie jest Krzysztof Wodniczak. I właśnie nadszedł czas jubileuszu artystycznej działalności, na który serdecznie zaprasza za pośrednictwem naszej strony www sam jubilat.

– Jako niezależny dziennikarz, animator kultury muzycznej,producent muzyczny w 40-lecie pracy redakcyjnej oraz działalności menedżerskiej, obchodząc osobisty jubileusz, zechciałem w szczególnie dobitny sposób uhonorować tych,których zajęciem codziennym jest działalność twórcza. Owa specyficzna aktywność, która sprawia, iż życie człowieka znacząco się różni od egzystencji innych stworzeń. Jakby dla potwierdzenia porzekadła,że „nie samym chlebem żyje człowiek” ustanawiam dla artystów własną nagrodę, nazwaną WODNIKIEM. WODNIK jest pochodną od mojego nazwiska i poniekąd osobowości, by raz jeszcze podkreślić szczególny charakter dokonań tych twórców, którym wiele zawdzięczam jako osoba prywatna i którym słowa wdzięczności należą się również od słuchaczy.

Takie nagrody-statuetki przyznaję wyłącznie we własnym imieniu i z własnych środków. Otrzymali już Halina Frąckowiak, Krystyna Prońko, Halina Zimmermann, Wojciech Hofmann, Piotr Kałużny, Juliusz Kubel, Grzegorz Kupczyk, Wojciech Korda, Marek Raduli, Krzysztof Ścierański, Grzegorz Tomczak.

Proszę o rezerwację czasu na piątkowy wieczór i przybycie do ODK Pod Lipami w dniu 17 października br. o godz.18.00 Zapraszam serdecznie.

Z poZDROWIEniami,

Krzysztof Wodniczak

Wodniki_2014