Warsztaty dla babci, dziadka i wnuczka

babciaSeniorko, Seniorze! Jeśli w wakacje przypadł Tobie przyjemny obowiązek zaopiekowania się wnuczkiem, to Księgarnia Zysk i S-ka Wydawnictwo zaprasza do skorzystania z oferty wspólnych zajęć!

Księgarnia Zysk i S-ka Wydawnictwo zaprasza na lipcowe spotkania dzieci 4-10 lat wraz z babcią i dziadkiem na wakacyjne literacko-plastyczne warsztaty.

Czas trwania warsztatu 1 godz. Wstęp 5 zł
Obowiązują zapisy tel. 510 086 296
Istnieje możliwość zarezerwowania spotkania dla grupy w dowolnie wybranym terminie

Miejsce spotkania: Księgarnia, ul. Wielka 10

Program:

  • 16 lipca, środa, godz. 11.00

„Lodowy smok” – czy lubicie zimę? dziewczynka Adara bardzo, urodziła się zimą i zawsze z utęsknieniem czekała na swoje urodziny, bo gdy świat ogarniał chłód , zjawiał się lodowy smok. Nikt oprócz Adary nie pozwoli oswoić smoka, a oni razem mieli ważne zadanie do wykonania…poznamy piękną opowieść o odwadze . Oraz wykonamy wyjątkową smoczą zakładkę metodą scrapbooking.

  • 22 lipca, wtorek, godz. 11.00

„Słoń o ptasim sercu” – razem z pewną szaloną nauczycielką wyruszymy do Afryki, by poznać słonie….bo mimo iż wyglądają tak samo, to każdy z nich na inne serce, jaki jest słoń o ptasim sercu? Do czego musi przekonać inne zwierzęta? Dowiemy się tego, czytając opowieść. Każdy z nas wykona też własnego kolorowego słonika  o sercu…to już będzie zależało od Was!


W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału!