Viva Seniorzy! Już za tydzień

Bovivagaty program wydarzeń, ekspozycja wystawców i niecodzienne aktywności – to wszystko będzie czekało na zwiedzających w dniach 12-13 maja na Targach Poznańskich podczas ósmej edycji targów Viva Seniorzy! Impreza odbywa się pod patronatem My60+.

W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby zwiedzających ekspozycja wydarzenia składa się z takich segmentów jak: zdrowie, sport, turystyka, praca i edukacja, uroda i styl, nowe technologie i media, pasje, prawo i finanse. Targom towarzyszy bogaty program prelekcji i wykładów poświęconych profilaktyce zdrowotnej, warsztatów edukacyjno-rozwojowych i artystycznych oraz zajęcia terapii ruchowej.

Nieodłącznym elementem wydarzenia są występy artystów polskiej estrady. Gwiazdą tej edycji będzie Ewa Bem! Ponadto zobaczyć będzie można także fragmenty musicalu „Zakonnica w przebraniuTeatru Muzycznego w Poznaniu oraz spektakl muzyczny BODO…tanga”. Organizatorzy zapraszają również na spotkanie z Teresą Lipowską – aktorką serialu „M jak Miłość, która czytać będzie wiersze Jeremiego Przybory.