Telefoniczne konsultacje cyfrowe dla seniorów

Telefoniczne konsultacje cyfrowe dla seniorów. Wolontariusze Latarników Cyfrowych oraz Centrum Inicjatyw Senioralnych świadczą pomoc telefoniczną w zakresie nowych technologii. Podczas rozmowy postarają się krok po kroku rozwiązać Twoje problemy z komputerem czy smartfonem.

Wielu z nas sięga dzisiaj po komputer i telefon jeszcze częściej niż zwykle, komunikując się z rodziną, szukając informacji czy rozrywki. Jeśli jednak sprawia Ci trudność korzystanie z internetu, programów czy komunikatorów albo nie wiesz, jak zacząć, zadzwoń do Centrum Inicjatyw Senioralnych – tel. 61 847 21 11 (w godz. 8.00-16.00). Pracownicy Centrum IS  udostępnią Ci numer do wolontariusza cyfrowego. Wolontariusz umówi się z Tobą na rozmowę telefoniczną, podczas której postara się rozwiązać Twoje problemy krok po kroku.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że konsultacje przez telefon to nie to samo co bezpośredni kontakt z wolontariuszem – warto jednak spróbować!

Z uwagi na ograniczoną liczbę wolontariuszy prosimy o telefon ze sprecyzowanym problemem – przykładowo to może być problem z instalacją konkretnego programu lub wejściem na konkretną stronę.

Źródło; CentrumIS

zdjęcie: pixabay