Targi Viva Seniorzy już w październiku – zapisz się już teraz

Jubileuszowa dziesiąta edycja Targów VIVA SENIORZY!, będąca integralną częścią jesiennego wydarzenia „Senioralni. Poznań”, odbędzie się w dniach 25-26 października w pawilonie nr 3 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

VIVASeniorzy_logo_z_nazwa

 

 

 

 

 

 

 

 

Ceny biletów na targi VIVA SENIORZY! 2019

PRZEDSPRZEDAŻ tylko w Internecie na https://tobilet.pl/events/viva-seniorzy-2019/: bilet jednorazowy (1-dniowy) – 12 zł, bilet wielokrotny (2-dniowy) – 17 zł. W przedsprzedaży bilety dostępne będą do 24 października.

Bilety W KASACH (wyłącznie 25 i 26 października): bilet jednodniowy – 13 zł, bilet dwudniowy – 20 zł, bilet jednodniowy z wjazdem – 25 zł, bilet dwudniowy z wjazdem – 35 zł.

Drodzy wystawcy!

Do piątku, 30 sierpnia, można przesłać zgłoszenie i skorzystać z bezpłatnego stoiska wystawienniczego (sfinansowanego przez Organizatorów: Miasto Poznań i Samorząd Województwa Wielkopolskiego). Kluby seniora oraz organizacje pozarządowe z Poznania i Wielkopolski mogą się zaprezentować na swoim stoisku w dwa dni trwania targów w godzinach od 10.00-16.00.

Poniżej formularze zgłoszeniowe do pobrania:

warunki uczestnictwa dla ngo i klubów seniora

formularz zgłoszeniowy dla ngo i klubów seniora

formularz warsztat

formularz warsztat otwarty

formularz sport

Zgłoszenia przyjmuje i szczegółowych informacji udzieli:

Barbara Kajzerska
e-mail: barbara.kajzerska@grupamtp.pl
tel. 691 026 861

Podmioty gospodarcze mogą podczas targów wykupić powierzchnię wystawienniczą wg ustalonego cennika. Więcej www.vivaseniorzy.pl

 

Targi VIVA SENIORZY! są realizowane we współpracy Samorządu Województwa Wielkopolskiego, Miasta Poznań oraz Miedzynarodowych Targów Poznańskich


Współorganizatorami imprezy są Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej 
w Poznaniu oraz Centrum Inicjatyw Senioralnych

Partner


Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem
Marszałka Województwa Wielkopolskiego
oraz Prezydenta Miasta Poznania