Sztuka Mediacji – Mediatorzy dla Poznania

FB Sztuka mediacji17 października 2018r. w godzinach 16 -18 w Galerii Arsenał Stary Rynek 6 w Poznaniu odbędzie się symulacja mediacji rodzinnej i gospodarczej. Celem wydarzenia jest popularyzacja alternatywnych metod rozwiazywania konfliktów wśród mieszkańców Poznania.
W związku z Międzynarodowym Dniem Mediacji przypadającym 18 października 2018r. mediatorzy stali działający przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu organizują akcję społeczną
„Sztuka Mediacji – Mediatorzy dla Poznania”. Celem akcji jest popularyzacja mediacji wśród mieszkańców Poznania.
Wydarzenie będzie miało charakter performersu, 17 października w Galerii Arsenał między godziną 16-tą a 18-tą zobaczymy mediację rodzinną i gospodarczą. Co się wydarzy? Czy paraw trakcie rozstania będzie w stanie ustalić najważniejsze dla nich sprawy: opieka nad dziećmi, spłata kredytu, podział majątku? Czy partnerzy biznesowi osiągną porozumienie i będą kontynuować współpracę? Co zrobi mediator, aby usprawnić komunikację między nimi?
Akcji towarzyszyć będzie wystawa #rekanazgode: zdjęć, rysunków, grafik, których motywem jest ręka na zgodę. Dziesięć wyróżnionych prac będzie można zobaczyć w Sądzie Okręgowym w Poznaniu oraz w Galerii Miejskiej Arsenał w ramach Tygodnia Mediacji w dniach 15 – 19 października 2018 r.

Więcej informacji na profilu https://www.facebook.com/MediatorzydlaPoznania/

Akcja organizowana we współpracy z Sądem Okręgowym w Poznaniu.

Wydarzenie: Akcja Społeczna „Sztuka Mediacji – Mediatorzy dla Poznania”

Termin: 17 października 2018r., godz. 16-18

Miejsce: Galeria Arsenał, Stary Rynek 6, Poznań