Świąteczny koncert artystów Teatru Muzycznego – zaproszenie

Prezydent Jacek Jaśkowiak zaprasza seniorów i seniorki mieszkających w Poznaniu na świąteczny koncert

Koncert odbędzie się 20 grudnia 2018 roku, o godz. 15.00 i 18.00. Artyści zaśpiewają kolędy i pastorałki, znane zimowe piosenki, które przeplatane będą fragmentami poezji. Nie zabraknie również niespodzianek, które sprawią, że ten grudniowy wieczór na długo zapadnie w pamięci.

W świąteczny nastrój wprowadzą widzów soliści oraz muzycy Orkiestry Teatru Muzycznego w Poznaniu.

Koncert jest bezpłatny: jedna osoba w wieku 60+ będzie mogła zarezerwować maksymalnie dwie wejściówki (jedna wejściówka jest ważna dla jednej osoby).

Darmowe bilety będzie można rezerwować w czwartek, 6 grudnia, od godz. 16.00 aż do ich wyczerpania. Aby to zrobić, należy zadzwonić do Biura Poznań Kontakt pod nr tel. 61 646 33 44 (po połączeniu wybrać 0 lub 1, a następnie 0). By zarezerwować wejściówkę, trzeba podać swoje imię, pierwszą literę nazwiska i wiek, a następnie zapamiętać numer rezerwacji.

Zarezerwowane wejściówki będzie można odebrać w Centrum Inicjatyw Senioralnych (ul. Mielżyńskiego 24) od 11 do 13 grudnia w godzinach 8.00-16.00. Aby odebrać wejściówkę, należy podać imię, pierwszą literę nazwiska oraz numer rezerwacji.

Nieodebrane we wskazanym terminie wejściówki zostaną przekazane Miejskiej Radzie Seniorów.
Uwaga: seniorzy, którzy odbiorą wejściówki, a z ważnych przyczyn nie będą mogli wziąć udziału w koncercie, proszeni są o przekazanie ich wyłącznie innym osobom w wieku 60+.

Koledy