MALTA FESTIVAL POZNAŃ – Skok w wiarę

maltaDo 24 czerwca w rożnych miejsca Poznania można będzie brać udział w szeregu imprez skierowanych dla wszystkich mieszkańców i przyjezdnych ( w różnym wieku).

Festiwal zawsze prowokował, ale i umożliwiał spojrzenie na sztukę z różnej perspektywy. Zgodnie z tematem przewodnim tegorocznej edycji – Idiomem „Skok w wiarę” należy się zastanowić nad możliwymi wariantami tej postawy – ryzykownym skokiem zarówno w zachwyt, piękno, jak i fanatyzm, oraz jak różne przekonania i aksjologie mogą wchodzić ze sobą w dyskusję, gdzie przebiegają linie podziału, a gdzie porozumienia…

BILETY

Cena wejściówki na pojedyncze wydarzenie wynosi 15 zł. Wejściówki dostępne są na www.malta-festival.pl oraz w serwisie www.bilety24.pl.

Stacjonarny zakup wejściówek możliwy jest w Centrum Informacji Miejskiej w Poznaniu, ul. Ratajczaka 44, od poniedziałku do piątku godz.10:00-19:00, w soboty w godz. 10:00-17:00.

Osoba niepełnosprawna jest uprawniona do odbioru dodatkowej bezpłatnej wejściówki dla swojego opiekuna. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem: niepelnosprawni@malta-festival.pl.

Pula wejściówek dostępnych w ramach Festiwalu Malta na wydarzenia z cyklu „Poznań na Malcie” jest ograniczona. Na większość wydarzeń programu partnerskiego jest możliwość zakupu biletów również w regularnej sprzedaży w kasach biletowych teatrów.

WSTĘP WOLNY

Malta Festival Poznań zaprasza na wydarzenia otwarte i oferuje wstęp wolny na blisko sto wydarzeń, w tym plenerowe otwarcie 28. edycji festiwalu WIEŻA GARGAMELA. MONUMENTALNE KARTONOWE KONSTRUKCJE Oliviera Grossetête’a i muzyczny finał w Parku Wieniawskiego koncert KONIECZNY …? KONIECZNIE! z kompozycjami Zygmunta Koniecznego w wykonaniu Agaty Zubel, Cezarego Duchnowskiego, Andrzeja Baura i Bartłomieja Wąsika. W programie wiele bezpłatnych wydarzeń Generatora Malta, w tym pokazy filmowe, koncerty, spektakle teatralne czy spotkania z twórcami na placu Wolności.

Roman Szymański