MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE LUB SMARTFON Z ANDROIDEM – NOWE BEZPŁATNE KURSY ONLINE DLA OSÓB 60+

kursy cyfrowe 2021Chcesz korzystać z Facebooka, Instagrama i Twittera? A może wolisz bez przeszkód obsługiwać wiele funkcji swojego smartfona? Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedzę na te tematy, zapisz się na jeden z bezpłatnych kursów w formule online, które organizuje Fundacja Age Hub.
Pierwsze zajęcia już 18 stycznia!

Korzystanie z mediów społecznościowych to ostatnio jeden z najpopularniejszych kanałów komunikacji dla seniorów. Dzięki nim, możemy w każdej chwili być w kontakcie z najbliższymi

i przyjaciółmi bez wychodzenia z domu. Chcesz wiedzieć więcej na temat Facebooka lub Instagrama? Zapisz się na kurs Media społecznościowe. W programie m.in.: jak założyć
i obsługiwać konto, gdzie szukać wiarygodnych informacji, jak udzielać się na grupach.

A może wolisz dowiedzieć się więcej o obsłudze smartfona? Jak ściągać i obsługiwać aplikacje, robić zdjęcia i filmiki lub które gadżety będą przydatne? Jeśli tak, zachęcamy do zapisów na kurs Mój Smartfon z Androidem.

 Media społecznościowe

 1. Zrozumieć media społecznościowe
 2. Facebook – wiedza podstawowa
 3. Grupy i wydarzenia na Facebooku
 4. Facebook na Smartfon’ie
 5. Messenger Facebook’a – co to takiego?
 6. Fake newsy i wiarygodne źródła danych
 7. Aplikacja Instagram nie tylko dla próżnych
 8. Twitter, czyli jak budować opinie i zyskiwać wpływ

 Mój Smartfon z Androidem:

 1. Telefon telefonowi nierówny – jaki Smartfon wybrać
  2. Jak obsługiwać Smartfon’a – cz. I
  3. Jak obsługiwać Smartfon’a – cz. II
  4. Bezpieczeństwo na telefonie
  5. Moja prywatna galeria – zdjęcia
  6. Video, video – jak kręcić filmy Smartfonem
  7. Wstęp do aplikacji na Smartfon’a
  8. Gadżety do telefonu – powerbanki, ładowarki, statywy, inne

 

Więcej informacji o harmonogramie zajęć znajduje się na stronie internetowej: https://agehub.pl/kursy-online-styczen-2021-media-spolecznosciowe-lub-moj-smartfon-z-androidem/

Oba kursy rozpoczynają się 18 stycznia 2021 r. i odbywają się w formule online, tzn. przez internet, a konkretnie na platformie Google Meet. Każdy kurs składa się z 8 zajęć po 2,5h.

Aby wziąć udział w kursie, należy posiadać sprawny sprzęt – komputer z kamerą i połączeniem z internetem. Przed rozpoczęciem warto sprawdzić czy wszystko działa jak należy.

ZAPISY

Aby zapisać się na kurs lub wybrane zajęcia, prosimy o kontakt pod nr tel. 506-952-271 lub wysłanie maila na adres kontakt@agehub.pl.