Gratka dla amatorów czterech kółek na MTP

showJuż za dwa tygodnie w Poznaniu otworzy swe podwoje największe w Polsce MOTOR SHOW. Stąd wyjątkowe zainteresowaniu wszelkich mediów, które na specjalnie zwołanej konferencji prasowej zapoznały się z programem targowym.

W roku ubiegłym imprezę odwiedziło 133 tys., a w tym roku może być dużo więcej. I nie ma się czemu dziwić. Niemal każda marka przedstawi wiele premier na rynku polskim wszelkich pojazdów. Większość z premier przybywa do Poznania z salonu Genewskiego, który w tym roku obfitował w wiele premier światowych, i większość z nich trafia do Poznania.  Dzięki temu każdy będzie mógł naocznie przekonać się, co jest na rynku motoryzacyjnym najbardziej trendy i zobaczyć wszelkie nowości. Ekspozycje niemal wszystkich wiodących marek światowych zlokalizowane na Międzynarodowych Targach Poznańskich, dodatkowo podzielone zostały tematycznie na 4 salony. I tak będzie można obejrzeć poza samochodami osobowymi, trucki, wystawę aut modyfikowanych, pokazy Stundu,  zlot caravaningu oraz wziąć udział w wielu atrakcjach i pokazach, na których będzie można dodatkowo wygrać cenne nagrody, z motocyklem włącznie. Tegoroczna impreza zlokalizowana zostanie w 14 pawilonach i weźmie w niech udział ok. 150 wystawców.

Targi odbędą się w dniach 6-9 kwietnia, z tym że dla publiczności dniami otwartymi są 7-9 kwietnia. Ceny biletów w zależności od dnia zwiedzania wahają się od 20-30 złotych (w przedsprzedaży ceny są niższe). Na dzień 6 kwietnia (Press Day), cena biletu dla publiczności wynosi 120,-

Pełną relację przekażemy w trakcie trwania imprezy.

Roman Szymański