Filmowy Klub Seniora w Kinie Rialto w listopadzie

Kino Rialto zaprasza na seanse filmowe!

19 listopada, godz. 13.00 i 15.30

DOWNTOWN ABBEY

reżyseria: Michael Engler

Jest rok 1927 (rok po zakończeniu szóstego sezonu serialu). Ponownie znajdziemy się w niezwykłym domostwie, jeszcze bardziej niż dotąd pełnym przepychu. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy – wystawne wnętrza, nieprawdopodobne kostiumy, glamour. Czas jeszcze raz znaleźć się w świecie, w którym przeplata się dramat, komedia i romans. Wracając do domu Granthamów, zobaczymy rodzinę oraz służbę w czasie przygotowań do największego zaszczytu, jaki można sobie wyobrazić – wizyty królewskiej.

26 listopada, godz. 13.00

(NIE)ZNAJOMI

reżyseria: Tadeusz Śliwa

Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

26 listopada, godz. 15.30

JOKER

reżyseria: Todd Phillips

Historia jednego z cieszących się najgorszą sławą superprzestępców uniwersum DC — Jokera. Przedstawiony przez Phillipsa obraz śledzi losy kultowego czarnego charakteru, człowieka zepchniętego na margines. To nie tylko kontrowersyjne studium postaci, ale także opowieść ku przestrodze w szerszym kontekście.

Kino Rialto 

ul. Dąbrowskiego 38
60-842 Poznań

http://www.kinorialto.poznan.pl/

Kasa kina:
tel.: 61 847 53 99
pon-pt 15:00-21:00, sob-nd 12:00-21:00

Rezerwacje telefoniczne przyjmowane są w godzinach otwarcia kasy lub drogą mailową: kasa@kinorialto.poznan.pl