Cyfrowy świat seniora – pod naszym patronatem

Cyfrowy świat seniora Aktywnie w internecieWydawnictwo PWN przygotowało kolejną książkę z serii ,,Cyfrowy świat seniora”. Tym razem rzeczy dotyczy internetu. Miło nam poinformować, że My50+ jest patronem medialnym publikacji.

Poniżej notka przygotowana przez Wydawnictwo. Także my zachęcamy do przeczytania tej doskonałej książki, dzięki której dowiedzie się jak korzystać z nieograniczonych zasobów globalnej sieci.

Postanowiłeś kupić komputer? To świetna decyzja! Tylko co dalej? A może już go masz? Ale mało go ogarniasz?

Nie martw się,
na ratunek przychodzi Ci właśnie
„Cyfrowy świat seniora. Aktywnie w Internecie”.

Dzięki tej książce nauczysz się nie tylko przeglądać strony internetowe, lecz także publikować w sieci własne informacje. Dowiesz się, jak prowadzić własny blog, dzielić się z innymi interesującymi zdjęciami, wyszukiwać w internecie lekarzy i umawiać się zdalnie na wizytę.

Książka pokaże Ci, na czym polega dziennikarstwo obywatelskie oraz, jak napisać pismo, wydrukować je i wysłać bez wychodzenia z domu. Zobaczysz, jak zaplanować domowy budżet i zapisać w kalendarzu wszystkie istotne sprawy. A wszystko to za pomocą internetu.

Już dziś zobacz, na czym to wszystko polega. Zaimponujesz dzieciom i wnukom.

Nie daj się wykluczyć!

Jeśli do tej pory nie korzystałeś z nowych technologii, to czas zacząć cieszyć się z ich dobrodziejstw, dzięki nim sam zniesiesz bariery w komunikacji z ludźmi nawet w najdalszych zakątkach świata.

 

Tytuł:  Cyfrowy świat seniora. Aktywnie w Internecie

Autor: Alicja Żarowska-Mazur

Wydawnictwo: PWN