Aktywni 50+? TAK!

Biuro podróży Paradorya i Planner Podróży wraz z Fundacją na Rzecz Kobiet JA KOBIETA stworzyli  program Aktywni 50+, skupiony na osobach po 50. oraz ich podróżniczych planach i marzeniach. Jest to pierwszy tego typu projekt w Polsce.

Projekt składa się z 4 obszarów:

 1. KONDYCJA I ZDOWIE 50+
  W głównej mierze to wyjazdy z elementamipoprawy zdrowia i kondycji, np. dla osób z konkretnymi schorzeniami (np. łuszczyca, celiakia, nowotwory) ale również dla kobiet po mastektomii. Również metamorfozy.
 2. SPORT 50+
  Wyjazdyaktywne sportowo, podczas których chcielibyśmy organizować rozmaite konkursy i turnieje, a uczestnicy mogliby zmierzyć się z rówieśnikami. W tej grupie znajdą się również wyjazdy połączone z kursami tańca, również wyjazdy „hobbystyczne” – tematyczne.
 3. ZWIEDZANIE 50+
  Dla osób, chcących poznać rozmaite zakątki świata i są zainteresowane poznaniem nowych  zabytków, miejsc, krajobrazów i naturalnie mieszkańców.
 4. TRAVEL COACHING 50+
  To mało znany projekt, ale zyskujący coraz więcej uznania i zadowolonych Klientów. Polega na spotkaniach z coachem – podczas zagranicznego wyjazdu. W trakcie takich zagranicznych spotkań coach prowadzi warsztaty tematyczne  (w zależności od indywidualnych potrzeb uczestników), sesje grupowe i indywidualne.

Nadszedł czas na zmianę wizerunku osób dojrzałych, otwórzmy oczy na ich potrzeby i na nich samych.

Projektowi patronuje magazyn ,,My50+”.para

Więcej o projekcie na stronie:  http://paradorya.pl/projekt-aktywni-50